pigmen-t
yüzünü doğaya çevirenler

Doğal olana duyduğumuz aşk ve toprağa olan bağlılığımızla çıktığımız yolda, her ürünümüze doğanın verdiği değeri verdik.

Her bir pakette; Ege’nin rüzgarından, İç Anadolu’nun güneşinden, Karadeniz’in renginden, Akdeniz’in kokusundan ve Doğu’nun lezzetinden esinlendik.

Lezzet keşiflerini kısıtlamadan sağlıklı bir yaşamın kapılarını açtığımız anda, tamamıyla el yapımı lezzetlerimizi işlenmiş her türlü uygulamadan uzak tutarak besin değerlerinin korunmasına özen gösterdik.

Kurutulmuş meyvelerle tatlı anlayışınızı değiştirmek, doğal bakliyatlar ile yemeklerinizin lezzetini arttırmak ve daha birçok sağlıklı atıştırmalıklarla hayat kalitenizi yükseltmek için varız.

Sağlıklı cam şişelerdeki taze sıkım yeşil sularımızı koruduğumuz gibi enerjinizi de korumak istedik. Açtığınız her şişeye yeni ve sağlıklı bir başlangıç sakladık. İçeceklerimizin antioksidan özellikleri ile kendinizi bedensel ve zihinsel olarak daha canlı, dinç ve ferah hissedebileceğinizi göstermek istedik.

Ürünleri tarladaki ve dalındaki ruhundan koparmadan sofralarınıza misafir etmeyi amaç edindik. Amacımız doğanın bir hediyesine dönüştü.

Yüzümüzü doğaya çevirdik…

pigmen-t bir deppo29 markasıdır.