objec-t
hayat gördüğünden çok daha fazlasıdır

Bir dikiş bazen bir ipi kumaşa bağlayabilir ama asıl önemli olan bir şehri diğerine, bir insanı ötekine, bir notayı eserine bağlamak değil midir? Yeni bir hayata başlamak da yeni bir ürün tasarlamak da aynı estetik kaygılara tabidir.

Bildiğin bir şehirde, bilmediğin bir kapı ardında, binlerce ruhun gizli olduğunu keşfedersin. Kapı açılır, için açılır. İçindeki her detayla arınırsın. Tanıdığın her insanla kendini damıtır, dokunduğun her tasarımla sadeleşirsin. Gerçek seni bulursun.

Objec-t; gördüklerinden, duyduklarından fazlasıdır. Şehirli olmanın, şehirde kendini bulmanın ve en önemlisi sana dokunan eşsiz tasarımların verdiği hazdır.

Objec-t, burada sana ait bir dünya kurar. O dünyaya binlerce insan koyar. Yüzlercesini tanıtır. Onlarcasını sevdirir. Aynı dokuyu hissettirir..

O dokuyla işlenmek için neyi bekliyoruz?

Şimdi çıkıp kendi dünyamızdan, binlerce hikâyenin notunu almaya, yüzlerce ince çizgi arasından başka incelikler çıkarmaya, yepyeni tasarımlarla kendimizi bulmaya ve hepsinden öte birbirimizi bulmaya yüz yüze bakmaya hazırsak; Yola koyulmanın zamanıdır.

Objec-t, senin hikayendeki tasarımların adıdır.

objec-t bir deppo29 markasıdır.